«Чудова гра. Я дуже вдячний за ту гру, яку ми показали сьогодні. Це був той футбол, ,кий я хочу бачити: агресивний, хороший перехід від оборони до атаки і так само з атаки в оборону. Я дуже задоволений грою, ставленням. Виходило те, що ми і планували. Але це футбол і останні хвилини матчу — це була маленька трагедія, з якою ми справимось і будемо готуватись на останній матч сезону з Шахтарем.
Ми планували заміни. Рахунок, насправді мав би бути 10:1, або 12:1. Якби ми забили усі ці м’ячі, я думаю, це була б закономірна перемога і рахунок. Але це футбол і від таких ситуацій він стає цікавішим. Те, що все вирішується наприкінці чемпіонату — це чудово, це підвищує рівень чемпіонату. Загалом цьогоріч цікаво подивитись, як ситуація розвиватиметься в верхній частині турнірної таблиці, але так само і в нижній частині.
Дуже цікавий чемпіонат для гравців і для команд. Я думаю, що в останньому турі буде дуже цікаво. В останньому турі треба буде тільки вигравати, хлопці відпочинуть від цієї гри і ми продовжимо підготовку до останнього матчу сезону. Поки будуть шанси, ми будемо боротись за єврокубки.
Я дуже вдячний вболівальникам за підтримку на сьогоднішній грі. Для нас це дуже важливо і отримуємо дуже багато емоцій від них. Я думаю, що на останню гру з Шахтарем буде ще більше підтримки вдома. Ми будемо прагнути перемогти Шахтар», — сказав Сергій Шищенко.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…