– Останній домашній матч сезону завершили на позитивній ноті. Які емоції?
– Емоції, в принципі, позитивні. Виграли, показали хорошу гру. У першому таймі трохи важкувато було, оскільки грали за новою схемою, і нам не вистачало гравця в атакувальній зоні. А в другому таймі зробили заміни, перелаштувалися, і гра пішла в звичному руслі.
– Наскільки довго награвали схему з трьома центральними захисниками? Чи нова ця схема була для тебе особисто?
– Для мене вона не була новою, оскільки ми грали за нею в молодіжній збірній U20. Але зараз ми відпрацьовували її лише дні зо три, тому десь, можливо, не було достатнього порозуміння.
– Особисто твої функції якось змінилися?
– Так, трохи змінилися – більше “підчищав”, відбирав, атаки не розпочинав. У другому таймі вже в мене були обов’язки починати атаки та просувати м’яч уперед.
– Сьогодні твій ювілейний, сотий, матч за “Динамо”. Чи відчуваєш себе ветераном?
– Ветераном точно не відчуваю себе. Хочеться, щоб здоров’я не підводило, більше грати. Для мене особисто цей сезон можна занести до активу, оскільки я граю кожен матч. Буду й надалі старатися так продовжувати. Вдячний Богу, що він чує мене й допомагає.
– Вболівальники створили чудову підтримку. Наскільки це допомагає?
– Звичайно, присутність вболівальників додає мотивації та сил.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…