«По-перше, хочу сказати величезне спасибі нашим військовим і Президенту України, які нас захищають, захищають країну від агресора. Велике спасибі їм. Без них ми б сьогодні не грали у футбол, люди б не жили. Сподіваємося, що скоро настане мир і Україна буде незалежною.
Був важкий чемпіонат, і я хочу привітати київське Динамо, тому що команда стала сильнішою, ніж була раніше. Хочу привітати Шовковського і сказати, що він проробляє дуже хорошу роботу з командою. Непростий чемпіонат, непроста гра була сьогодні, але ми вийшли з важкої ситуації, помінявши трьох тренерів…», — сказав Срна в коментарі “Профутбол Digital”.
Донецький Шахтар, обігравши Динамо (1:0) у матчі 28-го туру, завоював 15-й титул у чемпіонатах України (у киян 16 трофеїв в активі). Гірники відірвалися на 7 очок від головного конкурента за два тури до кінця чемпіонату та стали недосяжними навіть теоретично.
Шахтар як чемпіон України отримав право зіграти у кваліфікації Q4 Ліги чемпіонів.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…