Головний тренер Шерифа прокоментував невдачу у своєму дебютному поєдинку.
«Програли серйозну гру, яка багато вирішувала. Припустилися достатньо багато помилок у захисті, мало створили в атаці. Можливо, Зімбру більше хотів перемогти, ніж наші футболісти.
Будемо запитувати у нападників, чому так беззубо зіграли попереду. Ми просили чіплятися за м’ячі, але цього не було. Розмовлятимемо в роздягальні».
Також Гура заявив про необхідність підсилення команди.
«Я не можу точно сказати, чи змінимо ми багато гравців влітку. Але ви самі бачите, що нам потрібно підсилення. Воно буде в будь-якому разі», – наводить слова Гури Moldfootball.com.
Наразі Шериф займає третю сходинку в чемпіонській групі молдавської Суперліги.
Тираспольці вперше за 13 років завершили сезон, не здобувши жодного трофею. За всю історію це було лише двічі: сезон 1999/2000 та кампанія 2010/2011.
Наступний матч команда Гури проведе 18 травня проти клубу Бельці, з яким зустрінеться в останньому турі чемпіонату.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…