Categories: УПЛ

Максим Шацьких: Зараз Шахтар не є сильнішим за Динамо

Легендарний нападник “Динамо”, а нині головний тренер “Пахтакора” Максим Шацьких прокоментував поразку киян у чемпіонських перегонах.

– Які емоції ви, як легенда “Динамо”, відчували після матчу киян зі “Шахтарем”?

– Негативні, звичайно. Все-таки шанс був ще зачепитися, але це футбол, нічого не зробиш. За грою, то вона ніби була нічийною – там було кілька моментів, потім там було кілька моментів.

– Як вважаєте, чого “біло-синім” не вистачило цього сезону для того, аби стати чемпіоном?

– На початку втратили багато очок, ще за Луческу. Потім уже більш-менш струсонулися і за Шовковського хороший відрізок видали. Було багато перемог, грали достатньо непогано за якістю гри. Але, знову ж таки, на початку, скажімо так, було багато необов’язкових втрат очок.

– Зараз активно ходить думка, що “Динамо” програло чемпіонство в осінній частині сезону. Погоджуєтесь з нею?

– Так, це те, про що я сказав. У першому колі було багато чого втрачено, а вже потім почали наздоганяти.

– Чи насправді “Шахтар” був сильніший за “Динамо” цього сезону?

– Я би не сказав, що вони були сильнішими за “Динамо”. Я бачив ігри “Шахтаря”. Так, команда непогана, не сперечаюся. Але, на мою думку, зараз “Шахтар” не є сильнішим за “Динамо”.

– Коли Шовковський тільки став головним тренером киян, чи очікували ви, що під його керівництвом команда видасть настільки потужну серію?

– Звичайно, я думав про це, і так воно у підсумку вийшло. Команда якось видихнула. Завжди, коли якісь зміни відбуваються, то це впливає на атмосферу, на якість гри, на все інше. До цього команда була якоюсь скутою, а після зміни тренера почала діяти спокійніше. Я часто спілкуюся з хлопцями, то в них була така важкувата обстановка. Тренування були важкі, сил десь не вистачало. Потім це нормалізувалося.

– Як ви вважаєте, якби Шовковський замінив Луческу на тренерському містку раніше, чи було б у “біло-синіх” більше шансів на чемпіонство?

– Не знаю. Я не люблю слова “якби” та “якщо б”. Я думаю, що ніхто вам цього не скаже. Якщо ж вам хтось відповість на це питання, то це буде неправильно. Не знаю, як би було, якби він з початку сезону очолював “Динамо”.

– Якщо говорити про сезон “Динамо” в цілому, як ви можете оцінити його за 5-бальною шкалою?

– Напевно, поставлю оцінку 4.

– Як ви вважаєте, чи є у “Динамо” перспективи стати чемпіоном наступного сезону?

– Обов’язково. Шанси є завжди. Ця команда, яка зараз є у розпорядженні Шовковського, – їм це під силу.

– Що для цього потрібно зробити?

– Для цього просто потрібно багато трудитися і виконувати ті вимоги та установки, які на той чи інший матч дає тренерський штаб.

– Які позиції, на вашу думку, “Динамо” потрібно підсилити влітку?

– Якщо подивитися, то, в принципі, на кожній позиції у них по 2 гравці є. Хоча, от я люблю, коли в мене крайні вінгери швидкі. Можливо, киянам потрібно знайти пару вінгерів. Можливо, нападника ще одного. Також позицію центрального захисника зміцнити. Я не знаю, що там не підході з молодіжної команди, але нові вінгери не завадили б.

– Тобто шанси “Динамо” на чемпіонство наступного сезону ви оцінюєте високо?

– Звичайно.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

4 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

5 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

7 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

9 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

9 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

9 години ago