– Як на мене, ця червона картка була дуже болісною для нас. Після цього гра розкрилася. Ми сподівалися грати щільно в обороні, шукати свої шанси попереду, на стандартах. Але сталося те, що сталося. У нас залишається ще дві домашніх гри, будемо чіплятися. Усе проти нас, але шанси, я сподіваюсь, ще є. Ми зараз розраховуємо на те, як зіграють наші суперники, не від нас все залежить. Маємо дві домашніх гри, де ми маємо набирати очки, щоб сподіватися на сприятливий для нас підсумок.
– Цікавить ваша оцінка епізоду з червоною карткою?
– Я був би здивований, якби суддя показав жовту картку. Можна сказати, що все по ділу.
– Залишається два матчі до кінця чемпіонату, в разі вильоту “Металіста 1925” до Першої ліги, чи залишитеся ви головним тренером команди, чи були розмови з керівництвом з цього приводу?
– Давайте почекаємо ці дві гри. Ще раз кажу, що ми будемо чіплятися до останнього, шанси ще є, але не все від нас залежить. Ми мусимо набирати очки. Ми зараз на останній позиції, те, що від нас залежить – маємо вигравати. Будемо вигравати, сподіваюсь, – будуть шанси, не будуть вигравати – ми там і залишимося.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі