– Як на мене, ця червона картка була дуже болісною для нас. Після цього гра розкрилася. Ми сподівалися грати щільно в обороні, шукати свої шанси попереду, на стандартах. Але сталося те, що сталося. У нас залишається ще дві домашніх гри, будемо чіплятися. Усе проти нас, але шанси, я сподіваюсь, ще є. Ми зараз розраховуємо на те, як зіграють наші суперники, не від нас все залежить. Маємо дві домашніх гри, де ми маємо набирати очки, щоб сподіватися на сприятливий для нас підсумок.
– Цікавить ваша оцінка епізоду з червоною карткою?
– Я був би здивований, якби суддя показав жовту картку. Можна сказати, що все по ділу.
– Залишається два матчі до кінця чемпіонату, в разі вильоту “Металіста 1925” до Першої ліги, чи залишитеся ви головним тренером команди, чи були розмови з керівництвом з цього приводу?
– Давайте почекаємо ці дві гри. Ще раз кажу, що ми будемо чіплятися до останнього, шанси ще є, але не все від нас залежить. Ми мусимо набирати очки. Ми зараз на останній позиції, те, що від нас залежить – маємо вигравати. Будемо вигравати, сподіваюсь, – будуть шанси, не будуть вигравати – ми там і залишимося.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…