“Шановні вболівальники, дорогі друзі! “Шахтар” 15-й раз в історії клубу завоював титул чемпіона України. Про кожне чемпіонство я кажу, що воно для мене найцінніше, і це насправді так. Однак це золото для нас особливо важливе, тому що другий рік поспіль його здобуто в надскладних умовах повномасштабної війни в нашій країні. Навряд чи знайдеться у світі інший футбольний клуб, який живе й перемагає в таких умовах. Але ми маємо особливу мотивацію, адже на європейській арені “Шахтар” відстоює честь України та українського народу, а в чемпіонаті представляє наш рідний український Донбас та кожного вболівальника клубу”.
“Хочу привітати з чемпіонством та подякувати за цей титул нашому головному тренеру Маріно Пушичу – тренеру з великим талантом, з величезною любов’ю до футболу, а ще з великим і хоробрим серцем. Він сміливо прийняв виклик і без вагань очолив команду в середині сезону, і за ці місяці виконав величезну роботу. Під його керівництвом “Шахтар” демонструє яскравий атакувальний футбол, у Прем’єр-лізі команда виграла 15 матчів поспіль і здобула титул, перемігши нашого основного та принципового суперника – київське “Динамо”.
“Дякуємо всьому тренерському штабу – справжнім професіоналам своєї справи, які залишили свої мирні домівки та приїхали до нас, у дуже складні умови, щоб допомагати українському клубу, усьому українському футболу розвиватись і йти вперед. Це гідно найбільшої поваги та найгучніших оплесків!”
“Дякую кожному футболістові “Шахтаря” за цей сезон – за проявлений характер та подаровані емоції, за перемоги та золоті нагороди. Велике спасибі адміністративному та медичному персоналу, менеджменту та співробітникам клубу – знаю, кожен із вас доклав максимум зусиль для сьогоднішнього успіху”.
“Дякую нашим уболівальникам – де б ви не знаходилися, команда завжди відчуває вашу любов та підтримку. Саме ви є для нас джерелом натхнення та сили, щоб не зупинятися, не опускати руки та рухатися лише вперед. Усі перемоги і трофеї “Шахтаря” – завдяки вам і для вас! “Шахтар” і надалі робитиме все для того, щоб уболівальники клубу та всі українці могли переживати яскраві й незабутні емоції від красивого футболу, пишатися перемогами і досягненнями команди на українській та європейській аренах!”
“І, звісно, моя найбільша подяка захисникам та захисницям України, воїнам ЗСУ, військовим медикам і волонтерам. Завдяки вашій мужності та стійкості десятки мільйонів українців продовжують жити у своїй рідній країні, у вільних містах, продовжують грати у футбол і радіти перемогам своїх команд. Величезне вам спасибі!”
“Я впевнений, що наша головна перемога попереду. Це перемога над ворогом, звільнення всіх українських міст від окупантів та мирне щасливе життя у вільній та незалежній Україні. Ми віримо в це і робитимемо все можливе, щоб наблизити нашу спільну, найціннішу та важливу перемогу”.
Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі
Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі
Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…
Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам поспілкувався з представниками ЗМІ напередодні поєдинку другого туру групового…
Житомирське «Полісся» офіційно оголосило про розірвання контракту з ізраїльським півзахисником Томером Йосефі.Читати далі
Колишній вінгер мадридського «Реала» та національної збірної Уельсу Гарет Бейл прокоментував повернення Жозе Моурінью на…