– Важкий поєдинок, де було багато боротьби та мало моментів. Кожна команда хотіла сьогодні перемогти, адже і нам, і «Оболоні» потрібно було заробляти очки, але обидві команди їх втратили.
Третю гру поспіль «Рух» провалює перший тайм. Не знаю в чому причина, мабуть, дається взнаки вік команди та відсутність досвіду. Також ми звертаємо увагу на турнірну таблицю і це створює додатковий тиск на команду. Вже у другому таймі «Рух» виглядав краще, але підсумковий результат говорить про те, що цього недостатньо.
У перерві була емоційна розмова. Тренерський штаб вказав гравцям на їхні помилки, показали де ми програвали підбір м’яча. В другій половині матчу ми дещо перебудували свою гру, адже з перших хвилин «Рух» грав не так, як завжди.
Також не вистачило фарту, коли пробив у стійку в другому таймі. Вкотре не пощастило забити після стандарту. Сподіваюсь, наші старання будуть не даремними і ми зможемо компенсувати ці втрати у тих матчах, що в нас залишились.
Команда переживає за результат і через це грає не у свій звичний футбол. Зараз нам не вдається грати так, як ми це робили протягом всього сезону. Нам треба виправити цю ситуацію і постаратись здобути позитивний результат у поєдинках з «Чорноморцем» та «Динамо».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…