Categories: УПЛ

Сергій Ковалець: В класичному бажаю перемоги Динамо

Колишній півзахисник київського «Динамо» та збірної України, а нині відомий тренер Сергій Ковалець поділився думками щодо сьогоднішнього українського класико «Шахтар» – «Динамо».

– Гадаю, гра буде цікавою з усіх поглядів – зокрема, інтриги протистояння у «класичному». «Шахтар» і «Динамо» – дві наших найкращих команди, тому поєдинку між ними українські вболівальники чекають з підвищеним інтересом. Важливо, щоб він пройшов у хорошій та чесній боротьбі. Хотілося б, аби арбітр робив менше свистків, адже за цим матчем буде стежити весь світ. Тож саме тому й варто зважати на те, аби з боку учасників поєдинку були Fair play, Respect. Зрозуміло, що буде вперта боротьба, адже на кону перше місце, Ліга чемпіонів. Але ми маємо розуміти, що у нас в країні йде війна і те, що було у попередніх дербі українських грандів – сутички, бійки, велика кількість карток – це неприпустимо. У нинішній ситуації ми маємо бути вище якогось результату.

– Враховуючи, що у сьогоднішньому матчі «Динамо» має гарну можливість впритул наблизитись до «Шахтаря», права програвати команда Олександра Шовковського не має. Як гадаєте, як побудують гру динамівці, зважаючи на цю обставину?

– У «Динамо» є головний тренер, який знає, як будувати гру. Тим більше, що команда демонструє гарні результати, а футболісти дають позитивні інтерв’ю. Мені, як динамівцю, звичайно, хотілося б, аби кияни перемогли і щоб зберігалась інтрига до останнього туру. Адже ми розуміємо, що у випадку поразки шансів на золото у «Динамо» не буде, та й нічия цього теж не гарантує. Потрібна лише перемога. І в цьому побажанні я не одинокий. Впевнений, що дуже багато українських уболівальників хочуть цього ж. Адже інтрига до останнього туру робить чемпіонат максимально цікавим – так, як це відбувається в англійській Прем’єр-лізі, німецькій Бундеслізі та деяким іншим провідним європейським чемпіонатам.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

6 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

6 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

8 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

10 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

10 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

10 години ago