Санті, в Дніпрі тебе замінили в середині другого тайму. Що сталось?
На початку другого тайму відчув себе не дуже добре. Тому згодом попросив тренера про заміну. Сподіваюсь, зараз все буде гаразд.
Останній матч команда провела не дуже вдало. Який настрій через це в колективі?
Так, ми дуже розчаровані, це був не наш день. Дійсно, прикро, що ми поступились у важливому матчі. Впевнений цей результат зробить нашу команду тільки сильнішою.
Що знаєш про наступного суперника – “Полісся”?
Ми розбираємо опонента. З гравців знаю тільки Яссіна Фортюне, з яким ми разом виступали у “Сьоні”. В цілому це хороший суперник, але ми налаштовані тільки на перемогу.
Чи вже встигли поговорити з Фортюне стосовно прийдешньої гри?
Так, звісно, ми обговорили майбутнє протистояння наших команд. І, хочу сказати, що завжди дещо важко психологічно протистояти експартнерам, друзям. Але це футбол.
Можна сказати, що процес твоєї адаптації у “Кривбасі” вже позаду?
Все добре. Як я вже казав, тут мене прийняли дуже добре. Родина “Кривбас” – це дійсно велика “червоно-біла” сімʼя.
Нагадаємо, на даний момент “Кривбас” займає третьою сходинку в чемпіонаті України.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…