Categories: УПЛ

Микола Морозюк: Сподіваюся, що Динамо переможе Шахтар і стане чемпіоном

Колишній захисник “Динамо” Микола Морозюк поділився очікуваннями від матчу киян проти “Шахтаря” у 28-му турі УПЛ, який пройде 11 травня.

– Звичайно, буду вболівати за “Динамо”, це без якихось роздумів. Складно сказати, на чию користь закінчиться матч, тому що в таких іграх не зовсім легко спрогнозувати рахунок. Буду сподіватись, що на користь “Динамо”, оскільки повернеться інтрига.

Інтрига завжди додає позитивних емоцій. Будуть всі вболівальники переживати до останнього, хто ж стане чемпіоном. Але гра буде дуже непроста для обох команд, бо і “Шахтар” зараз у хорошій формі, набирає важливі для себе очки, і “Динамо” зараз також в досить хорошому ритмі працює, демонструє гарну якісну гру, яка підтверджується результатом.

Тому гра, як на мене, буде дуже цікава. І мені би дуже хотілося, щоб “Динамо” перемогло і жила інтрига до останнього.

– Як оцінюєте роботу Шовковського в “Динамо”?

– На превеликий жаль, в мене не було можливості подивитися ігри “Динамо” цілком. Передивляюсь забиті голи, яскраві моменти, найкращі моменти у стислому такому режимі. Тому можу оцінити з двох сторін. Перше, з точки зору результату, – десять з десяти. Те, що дав Шовковський, – ковток свіжого повітря, гравці ожили, повірили в себе.

У останніх іграх при Луческу бачив, що гравці психологічно виснажені, як вичавлений лимон. Тому тут треба було діяти. І от зараз Шовковський з точки зору результатів на всі 100 справляється зі своєю роботою. Що стосується гри, мені важко сказати, але чомусь мені здається, що це стандартна, оригінальна, традиційна динамівська гра, агресивна, контратаки, дисциплінована. Це висновки, які зробив після перегляду окремих відрізків.

У мене буде можливість повболівати, подивитися гру з “Шахтарем” наживо. Тоді я зможу прокоментувати якусь гру. Я сподіваюся, що отримаю велике задоволення від матчу, “Динамо” переможе і, дай бог, стане чемпіоном.

Подобається мені зараз те, що команда прогресує, команда жива. І це дуже важливо, коли гравці відчувають в собі впевненість. Сподіваюся, що в них вийде взяти три очки і тримати напругу до останнього туру, – сказав Морозюк для Tribuna.

Максимович Назар

Recent Posts

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

16 хв. ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

25 хв. ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

35 хв. ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

40 хв. ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

7 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

8 години ago