Харків. Вчора на цьому полі біля школи грали троє хлопчиків віком 14-15 років. Кирило, Іван та Артур. Вчора на цьому полі розірвалася російська ракета. Сховатися у дітей не було жодного шансу, ракети долітають до Харкова так швидко, що добігти кудись просто не вистачає часу.Хлопці зараз в лікарні з дуже важкими травмами. Одному із них відірвало ногу. Все, чого хотіли ці діти — просто пограти в футбол.
Я часто чую на різних міжнародних майданчиках, що футбол поза політикою, поза війною. Розкажіть це батькам Кирила, Івана та Артура. І коли росія знову збреше, що знищила центр прийняття рішень, знайте, вчора росія вчергове знищила дитинство.
Я хотів би, щоб усі, хто заводить тему про повернення російських спортсменів до будь-яких змагань, усі, хто говорять, що футбол поза війною, згадували цю історію. Футбол не поза війною. Війна знищує наш світ. І знищить, якщо ми залишимося самі в своїй боротьбі. Підтримуйте Україну. Це важливо, як ніколи.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…