На 50-й хвилині Матс Хуммельс забив єдиний гол ударом головою після навісу з кутового, і «Боруссія» Д вийшла у фінал.
Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке прокоментував поразку:
«Щиро кажучи, я вважаю, що ми заслужили перемогу. Ми завдали 31 удар, чотири рази влучили в каркас воріт. За два матчі ми шість разів влучили у штангу, але так і не забили. Футбол іноді буває таким несправедливим. Вітаємо Боруссію. У них чудова команда. Сподіваюся, що вони зможуть виграти фінал.
Звичайно, ми всі засмучені. Ми були не гіршими у цих двох матчах. Футбол – цікава гра, іноді несправедлива. Ми не змогли забити, незважаючи на 31 удар по воротах. Але ти перемагаєш, забиваючи голи, а не влучаючи у штангу.
Я задоволений тим, що побачив. Справжній дух. Команда, яка віддала усі сили. Вболівальники, як завжди, були на висоті. Сподіваюся, що наш зв’язок на цьому не перерветься. Ці хлопці викладаються на повну за свій клуб. Але сьогодні ми маємо привітати команду, яка вийшла у фінал.
Загалом я задоволений. Задоволений тим, що побачив у першому таймі. Задоволений двома цими матчами. Хлопці зробили те, про що я просив. Мені сподобався дух, який вони продемонстрували у цьому протистоянні. Зрозуміло, є речі, які треба покращити. Ми займатимемося цим наступного сезону. Якщо ми й можемо на щось нарікати, то лише на удачу, яка сьогодні відвернулася від нас.
Було б сумно, якби я не підтримав своїх гравців, не поставив себе на передову. Я беру відповідальність за цю поразку. Я дуже пишаюся кожним із моїх гравців.
Я ніколи не розмовляю зі своїми гравцями після матчу, але сьогодні зробив виняток. Я розмовляв з кожним індивідуально. Важливо не лише перемагати, а й уміти програвати. Потрібно знати, як подавати приклад дітям».
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі