Categories: УПЛ

Артем Гагарін: Те, що ми вже зробили – великий стрибок для усього криворізького футболу та зокрема для нашої команди

Віцепрезидент “Кривбасу” Артем Гагарін прокоментував поразку команди у матчі 27-го туру проти “Дніпра-1” (0:1), а також розповів про єврокубки.

– Як можете прокоментувати цю гру? Чому на вашу думку не вдалося “Кривбасу” здобути позитивний результат?

– Це повинен коментувати головний тренер, я ж не відповідаю за результати на полі. Особисто для мене найголовніше те, що не вдалося сьогодні як мінімум отримати бронзу і далі рухатися до срібла. Але нічого страшного, зараз концентруємось, будемо крок за кроком рухатися далі. Те, що ми вже зробили – великий стрибок для усього криворізького футболу та зокрема для нашої команди, лише другий сезон в УПЛ, а вже боремося за призові місця. Так, досвід – це те, чого не вистачає, але в саме в таких тяжких іграх ми його і набуваємо. Особливо тяжко це матч дивитися по телевізору для вболівальників, мені здається (посміхається).

– Чи можна сказати, що дві команди, які сьогодні зустрілися на полі, вже звикли до сирен?

– Ми пропонували грати о 18:00, бо ми у цей час зазвичай граємо в Кривому Розі й нам, слава Богу, щастить, що за чотири крайні гри була лише одна повітряна тривога, і та лише 15 хвилин.

Але що вже поробиш, назначили цей час (о 13:00 – прим.). Ми не будемо плакатися, казати, що ми десь не будемо грати чи кудись їхати, що графіки тяжкі і так далі. Ми продовжуємо грати, тому що усе завжди пізнається в порівняні, нам гріх жалітися.

– Що можете сказати стосовно команди сьогоднішнього супротивника? Як можете охарактеризувати “Дніпро-1?”

– Мені сьогодні було дуже сумно. Я приїхав на цей стадіон, я памʼятаю як він жив раніше, яка була атмосфера, сектор ультрас і так далі. Сумно дивилися на то, як воно зараз усе виглядає, в якому занедбаному стані перебуває. Я ненавиджу коли кажуть “той” чи “не той” цей “Кривбас”, але мені хочеться, щоб “Дніпро” був “тим”.

– І все ж таки, що стосовно “Кривбасу”?

– Я скажу так, я подивився, що УЄФА не визнає “Дніпро-1” правонаступником “Дніпра”. Стосовно “Кривбасу”, то це відбувся ренеймінг на базі футбольного клубу “Гірник”. Відродили саме імʼя, бо Кривбас це не тільки футбольна команда, це цілий регіон. Зараз, якщо заглиблюватися в історію, то можна багато цікавого відкопати, нам з цим зараз допомагають професійні історики. Наприклад, на емблемі написано 1959, а як виявилося, саме в тому році, виступала команда “Гірник-1959”.

– Наскільки взагалі принципово повернути історичний “Кривбас”, чи це не є головним завданням?

– Головне – повернути в Кривий Ріг футбол, це вже сталося. Головне – повернути єврокубки в Кривий Ріг – це майже сталося. Звичайно, хотілося саме, щоб приїжджали в місто різні “Парми”, але… Зараз багато, хто каже, що розвиває футбол, хоча насправді, єдине, що ми робимо, то рятуємо його і це дуже важливо.

Треба обʼєднуватися, робити для всіх клубів рівні умови, щоб була здорова конкуренція. Саме тому ми приїжджаємо і в Дніпро, і в Одесу, і хочемо, щоб до нас приїздили. Ми граємо, не дивлячись на повітряні тривоги, бо казати, що через це збивається темп та ритм гри, футболісти не так грають і так далі – це неповага до жителів того ж самого Дніпра.

– Клуб майже вийшов до єврокубків, чи планується якесь збільшення бюджету на наступний сезон, якесь посилення? Чи ви думаєте, що і цим складом команда буде конкурентоспроможною?

– Я можу думати що завгодно. У нас є головний тренер, він відповідає за формування складу команди, далі він повідомляє скаутський відділ стосовно того, хто йому потрібен, генеральному директору, далі президент узгоджує, є фінансова частина.

Тому доцільніше ставити такі питання людям, які за це відповідають. Звичайно, якщо аналізувати те, що каже Юрій Миколайовичу в ЗМІ, він ніколи незадоволений, йому постійно хочеться кращого, і це нормально, люди так влаштовані, прагнути до кращого. Звичайно, що думаємо у цьому напрямку, робота ведеться.

Максимович Назар

Recent Posts

Гарет Бейл: Моурінью змусить футболістів Реала викладатися на повну

Колишній вінгер мадридського «Реала» та національної збірної Уельсу Гарет Бейл прокоментував повернення Жозе Моурінью на…

27 секунд ago

Визначено найкращого гравця матчу Іспанія – Саудівська Аравія

Стало відомо, хто став найкращим гравцем матчу Іспанія – Саудівська Аравія на ЧС-2026. Читати далі

4 хв. ago

Себастьян Беккасесе :Можливо, мені не вдалося увійти в серця еквадорців, але я продовжуватиму намагатися

Головний тренер збірної Еквадору Себастьян Беккасесе поділився емоціями після провального матчу проти Кюрасао в другому турі чемпіонату…

10 хв. ago

Марсело Б’єлса розкритикував новий формат матчів на ЧС-2026

Головний тренер збірної Уругваю Марсело Б’єлса публічно виступив проти впровадження обов’язкових зупинок для охолодження на…

13 хв. ago

Дік Адвокат: Після 1:7 люди все одно святкували, сьогодні команда повернула цей борг

Головний тренер збірної Кюрасао Дік Адвокат поділився емоції після історичного матчу на чемпіонаті світу 2026 проти Еквадору.Читати…

16 хв. ago

ФІФА назвала найкращого гравця матчу ЧС-2026 між збірними Бельгії та Ірану

Голкіпера збірної Ірану Аліреза Бейранванда визнано найкращим гравцем матчу з Бельгією (0:0) у другому турі групи G чемпіонату світу-2026…

19 хв. ago