Так, “Шахтар” за неявку тренера та особи, відповідальної за дії юних футболістів під час матчу 10-го туру із “Зорею”, на передматчеву нараду оштрафовано на 10 тисяч гривень.
Ще 20 тисяч “Шахтар” заплатить за неявку керівника служби безпеки команди (офіцера безпеки клубу) на передматчеву нараду перед грою 27 туру з ЛНЗ (3:0).
За цей же матч “гірники” отримали ще 25 тисяч штрафів за демонстрацію банера та інших носіїв дискримінаційного характеру під час матчу.
“Динамо” оштрафовано у 35 тисяч гривень за порушення евакуації команди після повітряної тривоги у матчі 26-го туру з “Дніпром-1” (2:1). “Дніпро-1” за таке саме порушення сплатить 50 тисяч.
“Зоря” отримала 25 тисяч штрафу за гру із “Шахтарем”. Офіційна причина – грубі, неправомірні дії вболівальників, які порушують загальноприйняті правила поведінки на стадіон.
За підсумками матчу 25-го туру “Чорноморець” – “Кривбас” (1:2) одесити оштрафовано на 50 тисяч “за грубі, некоректні висловлювання офіційних осіб клубу на адресу арбітрів”.
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі