Categories: УПЛ

Роман Григорчук: Думаю, до кінця чемпіонату кожна гра буде мати значення

Головний тренер «Чорноморця» Роман Григорчук прокоментував поразку від «Шахтаря» (0:3) у 27-му турі УПЛ.

– Звісно, ви робили висновки, аналіз після попереднього поєдинку, але знову поразка. Який був план загалом на цю гру?

– Ми зараз не будемо оголошувати наш план. Він був, і ми робили певні корективи порівняно з попередніми матчами. Але всі три матчі з «Шахтарем» говорять про те, що «Шахтар» на даний момент на порядки сильніше «Чорноморця».

Ми повинні це прийняти і надалі шукати способи, щоби бути самим сильнішими – і в іграх проти такої сильної команди теж.

– Тобто, брак майстерності завадив підопічним – ви до цього ведете? А викладалися на повну, як вам здалося?

– По цьому я не можу сказати по жодній з ігор з «Шахтарем». Думаю, що футболістам цікаво і вони хочуть виглядати сильно. Напевно, принциповість має місце.

Думаю, що по старанню, по самовіддачі – можливо, буквально 1-2 футболісти, які могли би виглядати сильніше, а так у більшості, думаю, тут було по максимуму. А рівень майстерності просто відрізняється, і компенсувати це все дуже непросто.

– Загалом у «Чорноморця» зараз серія поразок – 5 матчів. У вашій кар’єрі бувало таке?

– Я не хочу пригадувати погані моменти своєї кар’єри і не хочу ніяк говорити про серію, бо ми розуміємо, що 2 гри з «Шахтарем» не можуть приєднуватися ні до яких серій. Це ігри особливі.

Якщо я можу сказати, що ми жодній команді в чемпіонаті не програвали так по грі, коли виглядає, що просто майже немає шансів, то з «Шахтарем» в усіх іграх якраз мало місце те, що говорити про те, що цей результат незакономірний, просто не доводиться.

– Після 2 матчів з «Шахтарем» вже можете сказати, чи правильним було рішення з переносом поєдинків до Києва?

– Я в цьому не бачу проблем, бо для нас значно простіше грати в Києві, ніж їхати до Львова. Для нас поїздка до Львова важкувата, і через те я думаю, що в цьому нема питань. Це ніяк не причина такого результату.

– Гра з «Металістом 1925» тепер для «Чорноморця» лобова в контексті боротьби за виживання?

– У цій ситуації ми розуміємо і бачимо по результатах, що ті команди, які були довший час внизу турнірної таблиці, понабирали очки. Ми програли серію матчів і трошки вирівнялися.

Зараз шанси теоретично є у всіх команд, через те зараз не тільки гра з «Металістом 1925», кожна гра важлива, бо треба здобувати пункти.

Думаю, до кінця чемпіонату кожна гра буде мати значення, і ми підходимо, звичайно, з максимальною відповідальністю. Це все дуже-дуже серйозно, – сказав Григорчук.

Максимович Назар

Recent Posts

Епіцентр оголосив про підписання захисника з Албанії

Кам'янець-подільський «Епіцентр», оголосив про підписання першого літнього новобранця. Склад команди поповнив 25-річний албанський центральний захисник…

21 хв. ago

Ігор Костюк прокоментував результати жеребкування першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи

Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк прокоментував результати жеребкування першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, за підсумками…

29 хв. ago

Збірна Ірану оновила історичний рекорд чемпіонатів світу, випустивши найстарший склад в історії

Національна збірна Ірану увійшла до історії світового футболу під час матчу другого туру групового етапу…

37 хв. ago

«Футбол ділять на чверті заради бабла»: Ширер розніс ФІФА за перерви на водопій на ЧС-2026

Екснападник національної збірної Англії та відомий футбольний експерт Алан Ширер виступив із жорсткою критикою на…

44 хв. ago

«Просив трьох воротарів — відмовили»: тренер Іраку жартує перед матчем із Францією та Мбаппе

Головний тренер національної збірної Іраку Грем Арнольд поділився очікуваннями від майбутнього матчу другого туру групового…

47 хв. ago

Буковина планує підсилитися двома гравцями з досвідом виступів в еліті

Чернівецька «Буковина», яка за підсумками минулого сезону виборола путівку до Української Прем'єр-ліги, активно працює над…

53 хв. ago