— З командами, які пропускають, такі як «Колос», завжди грати легше.
— В «Динамо» 6 ударів і 5 голів…
— Так буває в футболі, майстерність не проп’єш.
— Як Вам команда на весні?
— Команда дуже потужна. Шовковський дуже добре працює з нею. В Олександра є свої думки і він втілює їх на полі.
— Які очікування від матчу із «Шахтарем»?
— Ми граємо від матчу до матчу. За кожну перемогу дають три очки. Тому до гри із «Шахтарем» будемо готуватися і намагатися перемогти. Те ж саме буде робити «Шахтар».
— Ярмоленко сьогодні повний матч провів. Не може не тішити цей факт?
— Я йому тільки що сказав: Мені довго прийдеться чекати, поки ти станеш спортивним директором, якщо будеш в кожному матчі забивати». Ярмоленко – це клас, він капітан і тренер на футбольному полі. Він дуже стимулює молодих хлопців. У зв’язку з фізичним станом, в нього не все може виходити, але його харизма і те, що він б’ється на полі з першої до останньої хвилини – для київського «Динамо» це має дуже велике значення.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі