– Знову, на жаль, «Рух» провів два різних тайми. Команда не виконала стартову установку і не зіграла так, як ми планували. У другому таймі в нас вже була повна перевага і «Олександрія» не мала моментів крім епізоду, коли забила другий гол. У «Руху» було достатньо нагод і команда добре провела другу половину матчу.
Слід далі працювати над психологією, адже дається взнаки вік хлопців: коли в них щось не виходить на полі, то вони починають хвилюватись і помилятися. Нашим гравцям слід отримати більше досвіду, аби впевненіше діяти у будь-яких ситуаціях. Незадоволений тим, що футболісти так грали в першому таймі, адже потрібно тримати удар навіть якщо гра тобі не вдається. Було дуже багато помилок, зокрема й у гравців, які мало помилялись протягом сезону. Ми звернемо на цю увагу і постараємось їх виправити.
Водночас я вдячний гравцям за те, що в другому таймі хлопці повернулися у гру. «Рух» мав хороші моменти, але в одних епізодах футболісти неправильно розпоряджались м’ячем, а в деяких моментах якісно зіграв голкіпер «Олександрії».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…