Categories: УПЛ

Олександр Андрієвський: Динамо розраховує лише на чемпіонство

Півзахисник “Динамо” Олександр Андрієвський розповів пресслужбі про підготовку до календарного матчу чемпіонату України проти “Колоса”.

– Ти не грав у попередньому матчі з “Вересом”. Як би оцінив гру команди?

– Загалом, гра сподобалася. Перемогли 3:0, не пропустили. Так, було тяжко, оскільки суперник оборонявся всією командою, то з моментами не складалося. Але, в принципі, завдання виконали.

– За такої ситуації важливо забити перший гол, що змусить суперника відкриватися?

– Так, саме так. Тоді в нас з’являються вільні зони, і тоді трохи легше стає. Так і вийшло, після першого ми забили другий та третій, у підсумку здобувши перемогу.

– Останнім часом ти виходиш в основному складі, але пропустив останній матч. У чому причина?

– Це було рішення тренера. Зі станом здоров’я, слава Богу, все добре.

– Спостерігаючи з лавки запасних, нервуєш більше?

– Так, на полі не так відчувається хвилювання. Коли ти виходиш у складі, то певний мандраж буває присутнім перед матчем, а вже у грі воно зникає.

– Чемпіонат України на фінішній прямій. Чого очікуєш від завершальних турів?

– Лише перемог. Ми маємо брати максимум та розраховуємо лише на чемпіонство.

– Доля чемпіонства буде вирішуватися у протистоянні з “Шахтарем”?

– Важливий кожен матч – і “Шахтарем”, і з “Колосом”.

– Наступний матч якраз із ковалівцями. Що думаєш про майбутнього суперника, чим запам’ятався попередній матч із ними?

– Дуже хороший підбір футболістів, добре грають у захисті. Наскільки я пам’ятаю, вони пропустили найменше серед усіх команд. Тож чекаємо на складну гру, тож налаштовуємося серйозно на цей поєдинок.

– Що треба зробити, щоб не було неприємних сюрпризів, як у першому колі, коли зіграли внічию 1:1?

– Тренерський штаб обов’язково розповість нам, як потрібно діяти, аби уникнути колишніх помилок. Якщо будемо виконувати установку, то все вийде.

– У “Колоса” багато нічиїх у нинішньому сезоні…

– Так, вони мало пропускають, але також небагато забивають. Звідси й такі результати.

– Розкажи про сьогоднішнє тренування: як воно пройшло, чим займалися?

– Ігрові вправи, як завжди, готуємося до матчу з “Колосом”. Навантаження невеликі, оскільки позавчора був матч, а вже післязавтра – наступний.

– Враховуючи, що граєте двічі на тиждень, вносяться якісь корективи у підготовку?

– Так, звісно, навантаження значно менші, ніж коли ми граємо один раз на тиждень. Тренування загалом чисто для емоцій, плюс займаємося тактично.

– Коли команда перемагає, то настрій і без цього хороший у колективі?

– Звісно. Усі задоволені й атмосфера дуже хороша.

Максимович Назар

Recent Posts

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

1 годину ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

2 години ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

2 години ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

2 години ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

9 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

9 години ago