Categories: УПЛ

Вигнанець Зорі отримав травму та вибув до кінця календарного року

Атакувальний півзахисник луганської «Зорі» Денис Нагнойний отримав травму хрестоподібних зв’язок коліна, повідомляє ТаТоТаке.

Зазначається, що через таке ушкодження футболіст точно вибув до завершення 2024 календарного року. Повернутися до тренувань він зможе лише через 7-8 місяців.

Цікаво, що другу половину цього сезону 22-річний гравець провів у складі «Зорі» U-19. Сталося це через те, що він відмовив керівництву у продовженні контракту, термін дії якого спливає влітку 2024 року.

Денис Нагнойний провів 11 матчів в УПЛ 2023/24, відзначившись 1 забитим м’ячем та 2 гольовими передачами. Портал Transfermarkt оцінює його вартість у 600 тисяч євро.

Сапотюк Юрій

Олександр Поздєєв: Мені здається, хлопці заслуговують на більше

Головний тренер Колос Олександр Поздєєв прокоментував матч 10-го туру УПЛ з Шахтарем (0:1).Читати далі

8 хв. ago

Артем Бондаренко: В перерві нам дали трішечки прочуханки, і в другому таймі почали краще грати

Центральний півзахисник «Шахтаря» Артем Бондаренко поділився думками щодо перемоги над «Колосом» у 10-му турі УПЛ – 1:0. Читати далі

11 хв. ago

Агент Балотеллі: Після гри з Болоньєю ми дізнаємося рішення Дженоа

Енцо Райола, агент нападника Маріо Балотеллі, розповів про хід переговорів щодо переходу свого клієнта в «Дженоа». Читати…

14 хв. ago

Колос перервав безпрограшну серію в УПЛ, вона склала 4 матчі

«Колос» поступився «Шахтарю» (0:1) у матчі 10-го туру УПЛ. Читати далі

16 хв. ago

Маріно Пушич: Вважаю, що ми сьогодні заслужили на перемогу

Головний тренер "Шахтаря" Маріно Пушич прокоментував перемогу над "Колосом" (1:0) у 10-му турі УПЛ.Читати далі