«Мені здається, я витримав якусь таку межу. Це не була тепла ванна і водночас це не був якийсь хардкор р####б, після якого Срна просто заліз би в черепашку.
Але в «Шахтарі» вважають, що я цю межу перейшов. Вони дуже незадоволені цим інтерв’ю. Вони мені сказали, що якби знали, що будуть такі питання, таке інтерв’ю – вони б не пішли на це. Що я без поваги робив це до клубу, до Срни. Схоже, більше інтерв’ю з представниками в мене не буде. Палкіна не чекайте. Хоча чорт його знає.
Мені здається, що це дуже показовий момент про «Шахтар». Вони набагато крутіші як клуб, ніж «Динамо». Але є одна отака херня в них – вони дуже закритий клуб. Вони настільки вибудовують свою репутаційну політику, що вирішили просто закритися, не давати нікому з незалежних ЗМІ інтерв’ю. І вони за ці роки так звикли до інтерв’ю або каналам «Футбол», або власній пресслужбі, що для них таке інтерв’ю – просто п####ц, неповага і так далі», – сказав Болотніков.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…