«Це було дуже складно. Було не просто, але ми знали, що так буде. Є відчуття, що ми грали в Брайтоні лише кілька годин тому, так що в цій лізі завжди складно. «Ліверпуль» виграв на цьому стадіоні на 99-й хвилині, «Арсенал» переміг 2:1, тож тут завжди важко. Нам довелося серйозно попрацювати, але зрештою ми на це згодні.
Ми дуже добре захищали штрафний майданчик, особливо Аканджі, Аке та Гвардіол. Протягом останньої півгодини, коли Бернарду змістився до Ковачича, ми краще контролювали гру. Ми команда, яка виживає із м’ячем.
Не думаю, що «Арсенал» ще втрачатиме очки. Це схоже на ситуацію з «Ліверпулем» у минулому. У нас залишилося 4 матчі, це схоже на сходження на високу гору. Якщо ми зіграємо внічию, то не виграємо чемпіонату.
У нас багато матчів, ми знали, що сьогодні буде складно з багатьох причин. Але ми приймаємо цю перемогу та йдемо далі. У певні моменти нам доводилося страждати. Нам пощастило, що газон був сухим, через це суперник упустив деякі моменти. Нам пощастило, що поле було у такому стані», – заявив головний тренер «Манчестер Сіті».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…