– З перших хвилин “Кривбас” заволодів ініціативою. Така була настанова від тренера: грати активно вже у дебюті?
– Саме так, тренер наголосив, що ми повинні домінувати на полі. Тим паче, гра домашня. Просив включити пресинг, створювати моменти та володіти ініціативою.
– Після фінального свистка вболівальники вас буквально не хотіли відпускати. Як опишеш ці емоції?
– Дуже приємно, що наші фани так сильно за нас вболівають, палко підтримують. Тільки слова вдячності їм за все, що вони для нас роблять.
– Можна сказати, що боротьба за місця в Лізі Чемпіонів тільки починається?
– Думаю, так. Але треба, щоб і суперники десь втрачали очки. З нашого ж боку треба обовʼязково набирати максимум у кожному турі. Вся боротьба ще попереду.
– Перший тайм, рахунок 3:0. Можна сказати, що вже тоді переможця було визначено?
– Тут не згоден. Тим паче, Юрій Вернидуб просив зіграти так, ніби рахунок 0:0. Просив забути цей рахунок. В принципі виглядали непогано, просто не вдалось забити, – сказав Кузик.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…