— Вітаю вас з перемогою. Скажіть, будь ласка, чи це рядова перемога для «Динамо», чи матч видався важчим, ніж зазвичай?
— Всі бачили як матч розвивався, складний суперник, але ми для цього і граємо у футбол, щоб перемагати, боремося за чемпіонство.
— Як почуваєте себе після захворювання. Наскільки тяжко після нього відновлюватися?
— Я ще не повернувся до оптимальних кондицій, не був готовий відіграти всі 90 хвилин, тренер побачив це. Так, було складно, але з кожним днем додаємо, щоб вистачало на всю гру.
— Під кінець матчу нерви здавали вже в обох команд, чи важко було наприкінці зустрічі стримувати себе, чи все було під контролем?
— Ми розуміли, що забили під кінець і що залишається небагато дограти з холодною головою, щоб довести гру до її логічного завершення, так і зробили. Але звісно, через червону картку, дуже агресивну гру від суперника, та і від нас, матч вийшов цікавим для вболівальників.
— Як можете оцінити суддівство протягом сьогоднішньої зустрічі?
— Не знаю, краще нічого не буду коментувати, щоб потім не казали, що футболісти щось там розповідають. У них є свій комітет арбітрів, який контролює прийняття рішень.
— Останнє запитання, як можете оцінити шанси сьогоднішнього супротивника на потрапляння до єврокубків?
— Дуже гарна команда, грає у футбол, намагається не бити мʼяч. Звичайно, що на це претендують і «Кривбас», і «Рух», і «Полісся», але це футбол, буде як буде.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…