– Чи важко далась сьогоднішня перемога, чи це був рядовий матч для Динамо?
– Звичайно, що тяжко, важкий супротивник, пауза через повітряну тривогу. Добре, що перемогли та рухаємося далі, – приводить слова Гусєва телеграм-каналу “Дніпрянин”
– Як оціните сьогоднішнє суддівство?
– Як на мене, помилявся арбітр на користь обох сторін, є питання. Так, ми перемогли, але особисто я вважаю, що для Тимчика можна було обмежитися і жовтою карткою.
– Наприкінці матчу було видно, що емоційно важко командам, чи був якийсь психологічний тиск на команду?
– Звичайно, чим ближче фініш чемпіонату, тим складніше грати, ставки підвищуються, ми боремося за чемпіонство. У дніпрян стоять свої завдання, вони хочуть потрапити у єврокубки. Зараз щільний календар, непрості матчі, усі хочуть заробити очки, тому відчувається напруга. Я радий, що хлопці сьогодні проявили характер та перемогли, молодці.
– Як оціните шанс “Дніпра-1” на вихід до єврокубків?
– Якщо вони будуть грати так само в матчах, що їм залишилися, то ще попʼють крові своїм супротивникам. У них є заділ, тому цілком реально, що досягнуть своєї мети.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі