Categories: УПЛ

Владислав Ванат: Я дуже задоволений, що ми перемогли сьогодні

Автор переможного м’яча у ворота «Дніпра-1» форвард «Динамо» Владислав Ванат поділився емоціями від матчу в ефірі FootballHub.

– Виграли дуже важливу гру для нас. У перерві Ярмоленко сказав таку промову, що ми просто не могли не виграти.

– Команда завелася після перерви?

– Так, забили швидко, створювали моменти, і в підсумку виграли.

– Після епізоду, в якому вилучили Тимчика, динамівці побігли апелювати до арбітра, що Бражка збили у штрафному майданчику перед цим?

– Так, нашій усій команді здалося, що там був фол.

– Але футболісти «Дніпра-1» продовжили гру…

– Арбітр сказав, що коли вийде м’яч, він подивиться цей момент. Тимчик вибив м’яч в аут, але рефері сказав продовжувати гру. Не знаю… Не буду коментувати суддівство.

– Матчі з «Дніпром-1» завжди у вас виходять напруженими?

– Так. У них хороша команда, хороший підбір виконавців. Я дуже задоволений, що ми перемогли сьогодні.

– Після перерви вас перевели на правий фланг. Де вам зручніше – на фланзі чи на вістрі?

– Мене не перевели, я просто грав справа, коли ми оборонялися. А так ми грали у два нападники. Звичайно, комфортніше грати центральним нападником.

– Чи здивувало вас, що «Дніпро-1» грав із трьома центральними захисниками?

– Я би не сказав, що вони так грали – Адамюк більше діяв справа. У першому таймі ми частіше проводили атаки через наш лівий фланг, тому мало що вдавалося.

– «Динамо» не має права на помилку, і ще до матча «Шахтаря» в цьому турі було зрозуміло, що вам потрібно лише перемагати…

– Так, маємо лише перемагати. Я дуже чекаю гри «Шахтаря» саме в Дніпрі, хочеться подивитись цей матч. Сподіваюсь, що він відбудеться в Дніпрі.

– Це принципова така історія?

– А як по-іншому, коли деякі команди переносять матчі зі своїх міст, хоча мають грати вдома. А грають там, де комфортно іншій команді.

– Як футболісти налаштовувалися на гру? Адже ніч та сьогоднішній ранок у Дніпрі були неспокійними…

Я нічого не застав. У нас був тривалий переїзд, тому я міцно спав, а коли зранку були чи то прильоти, чи то працювало ППО, я їхав у ліфті.

Максимович Назар

Recent Posts

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

1 годину ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

1 годину ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

1 годину ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

1 годину ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

8 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

8 години ago