– Виграли дуже важливу гру для нас. У перерві Ярмоленко сказав таку промову, що ми просто не могли не виграти.
– Команда завелася після перерви?
– Так, забили швидко, створювали моменти, і в підсумку виграли.
– Після епізоду, в якому вилучили Тимчика, динамівці побігли апелювати до арбітра, що Бражка збили у штрафному майданчику перед цим?
– Так, нашій усій команді здалося, що там був фол.
– Але футболісти «Дніпра-1» продовжили гру…
– Арбітр сказав, що коли вийде м’яч, він подивиться цей момент. Тимчик вибив м’яч в аут, але рефері сказав продовжувати гру. Не знаю… Не буду коментувати суддівство.
– Матчі з «Дніпром-1» завжди у вас виходять напруженими?
– Так. У них хороша команда, хороший підбір виконавців. Я дуже задоволений, що ми перемогли сьогодні.
– Після перерви вас перевели на правий фланг. Де вам зручніше – на фланзі чи на вістрі?
– Мене не перевели, я просто грав справа, коли ми оборонялися. А так ми грали у два нападники. Звичайно, комфортніше грати центральним нападником.
– Чи здивувало вас, що «Дніпро-1» грав із трьома центральними захисниками?
– Я би не сказав, що вони так грали – Адамюк більше діяв справа. У першому таймі ми частіше проводили атаки через наш лівий фланг, тому мало що вдавалося.
– «Динамо» не має права на помилку, і ще до матча «Шахтаря» в цьому турі було зрозуміло, що вам потрібно лише перемагати…
– Так, маємо лише перемагати. Я дуже чекаю гри «Шахтаря» саме в Дніпрі, хочеться подивитись цей матч. Сподіваюсь, що він відбудеться в Дніпрі.
– Це принципова така історія?
– А як по-іншому, коли деякі команди переносять матчі зі своїх міст, хоча мають грати вдома. А грають там, де комфортно іншій команді.
– Як футболісти налаштовувалися на гру? Адже ніч та сьогоднішній ранок у Дніпрі були неспокійними…
Я нічого не застав. У нас був тривалий переїзд, тому я міцно спав, а коли зранку були чи то прильоти, чи то працювало ППО, я їхав у ліфті.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі