«Ніколи в юнацьких збірних не було такої кількості легіонерів. Це добре чи погано? Це просто факт. Зараз це факт, що така ситуація в країні, і багато гравців поїхало за кордон. Але це не говорить про те, що вони мають якийсь кращий рівень, ніж у гравців в Україні.
Але що може бути з часом? Дуже велика кількість гравців зараз грає. Рахунок іде не на сотні, а на тисячі. Ми рахували по 4 віковим категоріям з 2005 до 2008 року – це 3500 гравців. Це дуже велика кількість. З часом це дасть нам якість. Думаю, будуть гідні гравці з хороших клубів, вже адаптовані до європейського футболу. А зараз багато гравців ще тільки адаптуються.
Але це вже дуже цікава тенденція, як я побачив цю ситуацію за два роки. Коли вони грають за кордоном, то приїжджають дуже впевнені в собі. В них змінюється і психологія, змінюється і погляд на багато речей, тому що життя в Європі трошки змінює їхню парадигму та ставлення до всього.
Зараз вже лише поважають гравців з Німеччини, Італії, з провідних країн, але їх уже не бояться. До цього був якийсь страх, що якщо це іспанці чи німці, то вони – суперлюди. А зараз приїжджають вільні люди, впевнені в собі. Це дуже кидається в очі».
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…