Учасники обговорили розвиток футболу в Україні та підписали документи, які допоможуть зробити спорт масовішим та чеснішим.
Бідний та Шевченко підписали договір про співпрацю між УАФ та Мінмолодьспорту, а також меморандум про співпрацю та обмін інформацією між УАФ та Мінмолодьспорту.
Під час підписання документів учасники зустрічі наголосили на співпраці в межах платформи доброчесності. Ця ініціатива допоможе забезпечити чесність у спорті та запобігти маніпуляціям.
Шевченко подякував Бідному за підтримку і відзначив кваліфікацію двох юнацьких збірних та національної команди на чемпіонати Європи. А також підкреслив, що вперше в історії цього літа чоловіча збірна України візьме участь у футбольному турнірі літньої Олімпіади.
Також під час зустрічі президент УАФ та директор ДУ «Спорт для всіх» підписали меморандум про співпрацю. Сторони будуть спільно працювати над залученням якнайбільшої кількості українців до спортивних заходів та популяризацією футболу.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…