Categories: Єврокубки

Тібо Куртуа: Ми вибили команди, які витратили багато грошей задля перемоги в ЛЧ

Голкіпер Реала Тібо Куртуа відзначив, що на шляху до фіналу ЛЧ трапились грошовиті клуби, які досі не змогли бодай раз виграти турнір.

“Все пояснюється одним словом – Реал Мадрид. Ми продовжували вірити до кінця, якраз до того моменту, коли Менді виніс м’яч з порожніх воріт. Ми зробили рахунок 1:1, і вони вже виглядали мертвими.

Ще на 89-й хвилині ми могли не зовсім вірити в перемогу, бо погано грали перед своїми воротами, давали простір для передач суперника. Іноді дещо не виходить, але цей гол, наші уболівальники… я не знаю. Не будемо говорити, що гравці Сіті обіср*лись, але вони добре розуміли, що може статись.

Ми вибили великі команди, які витратили багато грошей задля перемоги в Лізі чемпіонів. Але ми боремося до останніх хвилин, це просто неймовірно. Дуже хочемо повернутись у фінал і виграти. Коли ти потрапляєш у фінал, то з’являється величезна мотивація, і немає значення, чи вигравав ти раніше 3-4 ЛЧ”, – наводить слова Куртуа MEN.

Нагадаємо, на шляху до фіналу Реал здолав ПСЖ, Челсі та Ман Сіті, а 28 травня боротиметься за трофей з Ліверпулем.

Дибала опублікував зворушливе прощання з Де Россі: Футбол часто буває несправедливим

Плеймейкер Роми Пауло Дибала висловив прощання Даніеле де Россі.Читати далі

51 хв. ago

Фабіо Капелло: Мілану не можна звільняти Фонсеку

Відомий італійський тренер Фабіо Капелло впевнений, що з боку Мілана буде "неправильно" звільнити Паулу Фонсеку,…

55 хв. ago

УПЛ U19. Динамо з двозначним числом голів розтрощило Рух

В межах матчу 7-го туру чемпіонату юнацьких команд київське Динамо приймало львівський РухЧитати далі

55 хв. ago

Андрій Ярмоленко отримав тренерський диплом УЄФА

У Києві відбулося вручення тренерських А-дипломів УЄФА цілій групі фахівців.Читати далі

58 хв. ago

Збірна України U-16 оголосила склад на дуелі з Англією та Францією

Наставник "синьо-жовтих" Юрій Мороз обрав гравців, які представлятимуть нашу країну на міжнародних змаганнях.Читати далі