– Наша команда провела дуже гарний матч. В нас були проблеми зі складом. Не мали змогу грати Герреро, Батагов, Джордан, Чурко, Боль. Але ми зіграли непоганий поєдинок. Трохи не вистачило в кінці. Можливо фарту, майстерності.
– Чого не вистачило все ж таки? Гравців, свіжості чи таки фарту?
– Напевно, всього потрохи. Наприклад, Джордан, в таких ситуаціях, після яких ми пропустили, грає ці мʼячі. До того ж дуже притиснулись до власних воріт.
– Ви використали сьогодні іншу схему. Яке завдання було у футболістів?
– Ми зробили висновки після першого матчу з «Шахтарем». В нас взагалі не було сьогодні центральних захисників. Боль травмований, Джордан та Батагов пропускали. Тому грали ті, для яких ця позиція, мʼяко кажучи, не рідна. Вони зіграли непогано. Але не вистачило зовсім трохи.
– «Зоря» знову грала вдесятьох. Чи можна сказати, що роботу над помилками ви провели не дуже вдало або це недосвідченість Сапутіна?
– Як можна робити такі висновки з приводу червоних карток? Перша жовта для Джордана була в тому матчі? Ви дивились гру?
– Коли Боль повернеться до загальної групи?
– Сподіваюсь, що вже на цьому тижні він почне працювати в загальній групі, – сказав Бартулович.
Натанаель Блер, який 22 червня офіційно ставі футболістом рівненського Вереса, розповів про свою подорож з…
"Олександрія": від "Полтави" до "Колосу"Читати далі
"Металург" та головний тренер Сергій Ковалець припинили співпрацю за обопільною згодою сторін. Читати далі
УЄФА назвав час початку єврокубкових матчів "Динамо".Читати далі
Двотижнева відпустка волочиської команди добігає кінцяЧитати далі
Олег Федорчук відповідатиме за підготовку зміниЧитати далі