– Настрій завжди хороший, коли перемагаєш. Особливо такого суперника, який більше говорить, аніж грає. Тому перемогти сьогодні було вдвічі приємніше.
– У складі «Полісся» багато футболістів, які або є вихованцями «Динамо», або грали за нашу команду. Чи спілкувалися з ними?
– Так, спілкувався з Бойком, Шабановим. Видно неозброєним оком, що без Артема в захисті команда грає гірше, ніж коли він на полі.
– Чи хотілося взяти реванш за поразку в першому колі?
– Звісно, сьогодні виходили на поле з подвійною мотивацією, оскільки в першій грі так склалися обставини, що ми програли. Але зараз у них змінилася лінія захисту, не грає той же Шабанов. Коли він грав у попередній грі, нам було набагато важче. Тож я здивований, що він не грав сьогодні.
– Розкажіть про свій гол, який зняв усі можливі питання про переможця.
– Перехопили м’яч, він відлетів до Ваната, а Влад віддав на мене.
– Після матчу в Житомирі ви казали, що потрібно розібратися в собі, щоб так не грати в майбутньому. Судячи з результату сьогоднішнього, розібратися вдалося?
– Так, тоді було сказано десь на емоціях. Це було адресовано більше молодим футболістам. Напевно, вдалося достукатися до них. Усі ми зробили висновки, будемо виправляти припущені помилки.
– Ви забиваєте у другому матчі поспіль, чи можна сказати, що вже набрали оптимальну форму?
– Я був у лазареті півтора місяці, зовсім без тренувань. Працюю лише протягом 10 днів, тому ще потрібно допрацьовувати та набирати кондиції, – сказав Буяльський.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі