Categories: УПЛ

Юрій Вернидуб: Добре, що вдалось набрати три очки. Рухаємось далі

Головний тренер криворізького “Кривбасу” Юрій Вернидуб прокоментував виїзну перемогу над одеським “Чорноморцем” – 2:1 у 25 турі УПЛ на пресконференції.

– В Одесі завжди була команда, яка грає дуже непогано, обігрує багатьох лідерів та дарує сюрпризи. Ось і “Кривбас” в минулому році в 1/8 Кубку України тут поступився, хоча вели в рахунку 1:0. Сьогодні ж навпаки: вони вигравали, але перемогли ми. Стосовно гри, ми її контролювали. В першому таймі більше грали у тримання мʼяча, моментів практично не було. Не було останньої передачі, гострих розрізних передач, тому і не забили.

А ось “Чорноморець” свій шанс використав: вибіг у контратаку та забив у роздягальню. Я розумів, що потрібні зміни, тому і зробив дві перестановки у складі. З замінами вгадали: ледь розпочався другий тайм, як ми зрівняли рахунок. Непогана атака: Хомченовський віддав врозріз, а Луньов класно увійшов у зону та забив. Після цього не зупинились, адже розуміли, що втратили важливі очки у попередніх турах, і тут потрібно тільки перемагати.

За те, що ми продовжували йти вперед, Бог, певно, нас нагородив. Після флангової подачі Задераки непоганий гол забив Бандейра. Але навіть після цього ми не зупинились та грали тільки вперед. І моментів біля наших воріт я не памʼятаю, крім одного напівмомента, коли гравець пробивав через себе. Добре, що вдалось набрати три очки. Рухаємось далі.

– Чи не могли позначитись на вашій команді втрати очок у двох попередніх матчах?

– Гра з “Ворсклою” вдома: стільки моментів як у цьому матчі у нас не було за два попередніх домашніх разом проти “Оболоні” і “Колосу”. Але не змогли забити цей гол. Таке буває. Я розумію хлопців, на них тисне великий тягар відповідальності. Вважаю, ми до сих пір не припиняємо боротьбу за найвищі нагороди. У нас попереду пʼять турів.

Розраховую також на те, що суперники десь також будуть втрачати очки. Щодо гри з “Рухом”, то вони грають у той же футбол, що і “Чорноморець”. Теж ми забили першими, але пропустили в кінці. Розумів, що сьогодні ніяк не можна губити очки, адже тоді могли втратити усе, що заробили протягом 24 турів. Дякую Богу, все вийшло сьогодні.

– Чому сьогодні не грали Прінс Аду та Юрій Вакулко?

– Не тільки вони сьогодні не грали. Також Іліч, Кліщук, інші. У них мікротравми. Дуже розраховую на те, що вони відновляться до гри з “Металістом 1925”.

Максимович Назар

Recent Posts

Руді Гарсія: У першому таймі ми занадто поспішали і марнували моменти

Головний тренер збірної Бельгії Руді Гарсія прокоментував нічийний підсумок матчу другого туру групового етапу чемпіонату світу проти…

4 хв. ago

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

2 години ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

2 години ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

2 години ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

2 години ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

9 години ago