– Наприкінці листопада-початку грудня команду переслідувала серія невдач і ви жартома говорили, що у команди – коричнева смуга. У другій частині сезону ще не було перемог. Чи можна сказати, що ця смуга переслідує команду?
– Так, але розумієте, коли я тоді це сказав, так погано, як зараз, ще не було. Тоді були деякі проблеми, десь нам не щастило, десь гравці випадали травмовані. Були якісь пояснення, тому я не робив з цього якоїсь паніки. Розумів, що ми все виправимо, якщо будемо працювати далі. Зараз трішки ситуація змінилась, у нас новий тренер, нові гравці і нова схема. На це потрібен час. Зараз результати не дуже… З командами, з якими ми у першій частині брали очки, – «Минай», «Рух», – зараз ми їм поступилися.
Зараз у нас ситуація складніша, тому що нова схема, новий тренер, нові гравці і потрібен час, щоб пішов результат. Всім потрібно зігратися. Кожен іноді грає на інших позиціях, тому потрібен час. А часу у нас немає, адже ситуація така, що ми перебуваємо на передостанньому місці таблиці. Ми у червоній зоні. Ми ризикуємо. Хоча зараз вже якось стабілізувалось усе. Я вважаю, що ми стали краще грати і розуміти одне одного. Хлопці вже більше розуміють, що їм робити на полі. Здобули дві нічиї, ми вже якось краще виглядаємо, ніж це було спочатку, коли був матч з «Минаєм». З «Динамо теж були якісь непорозуміння в тактичній схемі. Ми спілкувались, розмовляли. Дійшли до думки, що зараз більше усвідомлюємо те, що нам треба робити.
– Ви згадали за схему нового тренера. Віктора Скрипника асоціюють з його тактикою ромба. Наскільки важко виконувати вимоги тренера?
– Це дуже ризикована схема у плані оборонних дій, тому що ми залишаємо захисників грати один на один з нападниками. Це дуже ризиковано. А у нас зараз така ситуація у таблиці, що ризикувати для нас – не дуже правильно. На мій погляд, ця схема працює, але не в той момент, коли команда може вилетіти. І нам треба більш надійніше грати, тому що це, повторюся, ризикована схема.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…