– Для мене ви були, мабуть, номер 1-2 тренером в УПЛ. Потім «Ворскла» – уже було трішки не так. «Металіст 1925» – щось взагалі поки що не так. Що зламалося?
– Дуже просто. Це три команди, три різні історії. Я прийшов у «Зорю» – була готова команда, яка залишилася після Вернидуба. Ми додали туди 2-3 гравця, які одразу увійшли – Іванісеня, Юрченко, Абу Ханна – і команда вже була. Ті думки, які в мене були, філософія та, яку я грав у Німеччині, агресивний футбол, ромб – воно спрацювало і так гралося.
«Ворскла», як я вже казав, – це було моє бажання працювати в Україні. Ми почали майже з нуля, тому що всі іноземці поїхали через те, що в нас почалася війна. Десь 10 чоловік – ті хлопці, які були на першому місці, грали першу скрипку – вони поїхали собі додому.
«Металіст 1925» – це третя історія. Ми хочемо, ми прагнемо, я на 100 відсотків впевнений, що це буде, але теж треба час. Ми маємо терпіння, футболісти мають звикнути до тренера, тренери мають вивчити своїх футболістів, – сказав Скрипник.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…