Взимку в склад, очолюваний Віктором Скрипником прийшов ексфутболіст Динамо Денис Гармаш, який забив своєму колишньому клубу у дебютному матчі за новий колектив (2:4).
33-річний півзахисник розповів, у чому відміності між Носовим та президентом Динамо Ігорем Суркісом, з яким він працював раніше.
«Він на рік старший за мене, нічого такий, нормальна, прикольна людина. Я два рази з ним пересікався, на зборах, позитивна і адекватна людина.
Все по-іншому, у Суркіса одне бачення, тут інше. Навіть розмови інші. Загалом, відрізняються, можна так сказати. Як мене заманювали? Та сам себе заманив», – сказав Гармаш для YouTube-каналу «ТРЕНДЕЦЬ».
Наразі Металіст 1925 посідає передостаннє, 15-те місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 18 очок.
Гармаш за хакрів’ян встиг провести шість матчів, забивши один гол.
Контракт півзахисника розрахований до 30 червня 2025 року.
У складі Динамо Денис виступав з 2009-го по 2023 рр., у сезоні 2019/20 на півроку їздивши в оренду до турецького Різеспора.
За біло-синіх загалом хавбек провів 359 матчів, забив 54 голи та віддав 45 результативних передач.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…