Екс-форвард збірної України Артем Мілевський виступатиме за медіафутбольний клуб IGNIS, повідомляє прес-служба киян.
Зазначається, що 39-річний нападник вже тренується з командою протягом двох тижнів. Про терміни та умови угоди не повідомляється. У новому клубі гравець виступатиме під номером 10.
“Я стежив за тим, як медіафутбол розвивається в Україні. У мене було вже декілька пропозицій від інших клубів, але IGNIS в цьому плані – топ! У них є конкретне бачення і план того, як вивести медіафутбол на інший рівень.
Поки там у Львові грають товарняки, називаючи це медіалігою, вони беруть і створюють справжню лігу. Такий підхід мені подобається, будемо розривати!” – пояснив Мілевський свій вибір.
До слова, за IGNIS грають блогери, футбольні функціонери, агенти, журналісти, режисери. Власники IGNIS також є співорганізаторами УФМЛ (Української футбольної Медіа Ліги), метою якої є збори коштів на потреби ЗСУ та популяризація медіафутболу в Україні.
ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…
Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі
Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі