Categories: УПЛ

Бандура: За рахунку 1:2 я побачив у Динамо паніку в деяких моментах

Голкіпер “Миная” Олександр Бандура підбив підсумок матчу 16-го туру УПЛ із “Динамо” (1:3).

– Олександре, на що гравці Миная розраховували перед поєдинком із київським Динамо”?

– Ми хотіли і реально розраховували заробити одне очко. По першому тайму про це говорити було важко – просто нас возили. А ось після перерви картина на футбольному полі була інша.

– Із чим пов’язана така несмілива гра вашої команди в першому таймі?

– Спочатку ми чогось побоювалися. Динамівці було заряджені на цей матч, це було видно. А вже після перерви господарі подумали, що мені так здається, що зможуть легко довести гру до переможного кінця. Плюс мої партнери змогли трохи розслабитися, та й гол Корабліна нам допоміг. За рахунку 1:2 у “Динамо” я побачив паніку в деяких моментах. Ми мали два моменти, щоб зрівняти рахунок. Так, ми програли врешті-решт, але не беззубо.

– Чомусь “Минаю” другі тайми вдаються краще, ніж перші тайми. Із чим ви це пов’язуєте?

– Важко це пояснити. Уся справа в психології, у нас дуже багато молодих футболістів у складі. А потім, коли гравці “Миная” розігруються, то потім легше грати хлопцям.

  • Більше новин зі світу футболу читайте в режимі Live у Telegram UA-Football

– Дивлюся на склад і справді бачу, що у вас мало футболістів із великим досвідом…

– Погоджуся. Мабуть, до ветеранів можу віднести себе, Дмитра Немчанінова та Сергія Петька.

– Саша, а хто з молодих футболістів уже за рік-два може заявити про себе в Прем’єр-лізі?

– Думаю, що Скиба, Кораблін, Гунічев і Кемкін за сумлінного ставлення до справи можуть стати помітними гравцями в УПЛ.

– Які шанси у “Миная” залишитися в елітному дивізіоні?

– Вони є, хоча я їх оцінив би в 30%. Може й небагато, але ми в це віримо. Нам би потрапити в перехідні ігри, вже це було б гідним для нас результатом у поточній ситуації. Для нас важливо набирати очки вже в найближчих матчах. Не можна відкладати все до останніх ігор.

– Ти пропустив сьогодні три м’ячі. Цього можна було уникнути?

– Перший м’яч я пропустив від Буяльського на 5-й хвилині. Віталій пробив між ніг нашому захиснику, я кинувся в один кут воріт, а він пробив в інший. Другий м’яч – це автогол від Немчанінова. Наприкінці зустрічі я чекав удару від Ваната, перекривав цей можливий удар. А забив Волошин, тут трошки не дограв наш крайній захисник.

– Який настрій зараз у роздягальні “Миная”?

– Усі засмучені, програвати ніхто не любить. Хоча Желько Любенович похвалив нас за гру. Але, добре грати, не означає досягати позитивного результату.

 

Сапотюк Юрій

Recent Posts

Гуцуляк не полетів із Поліссям на збір до Австрії та близький до зміни клубу

Український вінгер житомирського «Полісся» Олексій Гуцуляк готується до зміни клубної прописки.Читати далі

27 хв. ago

Валіза без ручки? Чому Рома не може продати Довбика і схиляється до оренди

Майбутнє українського нападника Артема Довбика в італійській «Ромі» наразі залишається невизначеним.Читати далі

42 хв. ago

Головний тренер Саудівської Аравії: Ми припустилися занадто багатьох помилок

Головний тренер національної збірної Саудівської Аравії Йоргос Доніс прокоментував розгромну поразку своїх підопічних у матчі…

46 хв. ago

Іспанія встановила унікальний рекорд на чемпіонатах світу

Національна збірна Іспанії продовжує підтверджувати свій статус головної кузні футбольних діамантів планети.Читати далі

51 хв. ago

Караваєв оцінив шанси на повернення в збірну України

Правий захисник донецького «Шахтаря» Олександр Караваєв оцінив свої шанси на повернення в націоналзбірну України:Читати далі

54 хв. ago

Тренер Єгипту прокоментував чутки про конфлікт із Мохамедом Салахом

Головний тренер збірної Єгипту Хоссам Хассан оперативно відреагував на чутки про розбіжності з капітаном команди…

58 хв. ago