– Добре, що вдалося перемогти, важливі три очки для нас. Однак легко не було, суперник зіграв дуже добре.
– Швидкий гол позначився на подальшому перебігу подій на полі?
– Так, звісно, швидкий мʼяч дуже допомагає.
– “Минай” перебуває на останній сходинці в таблиці. Це не розхолоджувало вас?
– Ні. Для нас важлива кожна гра, потрібно перемагати в кожній, незалежно від суперника.
– Перший тайм складався доволі спокійно для “Динамо”. Чи очікували, що після перерви суперник активізується?
– Та завжди потрібно бути готовими до такого й не опускати руки навіть у разі пропущеного мʼяча.
– У суперників було кілька моментів, коли від пропущеного мʼяча нашу команду рятував Бущан. У такі миттєвості не закрадалися сумніви щодо досягнення позитивного результату?
– Та ні, ми знали, що здатні дотиснути суперника. Подібні моменти, часом неочікувані, бувають, але ми вірили у свої сили.
– Слизький рахунок додавав емоцій, нервовості?
– В принципі, у нас завжди максимальна налаштованість, тож мінімальна перевага не впливала на неї.
– Розкажи про свій гол – він фактично зняв питання про переможця…
– Дубінчак дуже добре прострілив, а я замкнув дальню стійку. Давно не забивав, тож дуже щасливий.
– Чи можна сказати, що “Динамо” другий тайм провело гірше за перший?
– Та ні, просто супернику немає чого втрачати було, пішли активніше вперед. Але добре, що вдалося довести гру до перемоги.
– Наступна гра проти “Полісся” вже в неділю. Вистачить часу для відновлення?
– Так, звісно, будемо ретельно готуватися до матчу. На жаль, я його пропущу через дискваліфікацію, тож буду підтримувати хлопців зі сторони.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…