Categories: УПЛ

Назар Волошин: Для нас важлива кожна гра, потрібно перемагати в кожній, незалежно від суперника

Півзахисник “Динамо” Назар Волошин прокоментував перемогу над “Минаєм” (3:1) у рамках догравання 16-го туру VBET Ліги.

– Добре, що вдалося перемогти, важливі три очки для нас. Однак легко не було, суперник зіграв дуже добре.

– Швидкий гол позначився на подальшому перебігу подій на полі?

– Так, звісно, швидкий мʼяч дуже допомагає.

– “Минай” перебуває на останній сходинці в таблиці. Це не розхолоджувало вас?

– Ні. Для нас важлива кожна гра, потрібно перемагати в кожній, незалежно від суперника.

– Перший тайм складався доволі спокійно для “Динамо”. Чи очікували, що після перерви суперник активізується?

– Та завжди потрібно бути готовими до такого й не опускати руки навіть у разі пропущеного мʼяча.

– У суперників було кілька моментів, коли від пропущеного мʼяча нашу команду рятував Бущан. У такі миттєвості не закрадалися сумніви щодо досягнення позитивного результату?

– Та ні, ми знали, що здатні дотиснути суперника. Подібні моменти, часом неочікувані, бувають, але ми вірили у свої сили.

– Слизький рахунок додавав емоцій, нервовості?

– В принципі, у нас завжди максимальна налаштованість, тож мінімальна перевага не впливала на неї.

– Розкажи про свій гол – він фактично зняв питання про переможця…

– Дубінчак дуже добре прострілив, а я замкнув дальню стійку. Давно не забивав, тож дуже щасливий.

– Чи можна сказати, що “Динамо” другий тайм провело гірше за перший?

– Та ні, просто супернику немає чого втрачати було, пішли активніше вперед. Але добре, що вдалося довести гру до перемоги.

– Наступна гра проти “Полісся” вже в неділю. Вистачить часу для відновлення?

– Так, звісно, будемо ретельно готуватися до матчу. На жаль, я його пропущу через дискваліфікацію, тож буду підтримувати хлопців зі сторони.

Максимович Назар

Recent Posts

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

5 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

5 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

7 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

9 години ago

Гендиректор ЛНЗ: Кращі футбольні менеджери в Україні? Палкін та Красніков

Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі

9 години ago

Артем Козак розповів, чому перейшов до Епіцентру і чому не поїхав з України

Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…

9 години ago