“Дуже хочу на Олімпійські ігри, адже від початку скликання цієї команди я перебував разом з нею. Пригадую всі матчі, весь цей шлях і можу згадати лише приємні речі. Сподіваюся, що тренер зможе залучити мене до такого великого турніру, а я покажу своє палке бажання. Ми маємо дуже дружний колектив. Ми спілкуємось і поза збірною. Є також хороша комунікація з тренерським штабом. Напевно, це і є ключем до успіху. Тепер ми хочемо показувати свій футбол і далі досягати найвищих результатів. Із цим і їхатимемо на Олімпіаду”, – сказав Криськів в інтерв’ю Українському футболу.
Він також прокоментував березневу ситуацію, коли не взяв участі у виїзді команди Руслана Ротаня до Японії:
“Я провів 4 гри за 12 днів, тому організм трохи дав збій і я отримав пошкодження литкового м’яза. У грі проти Карпат відчув дискомфорт, одразу підійшов до лікарів. Наступного дня мені зробили МРТ і сказали, що пошкодження з набряком і що до збірної я тепер не поможу поїхати. Сенсу не було, адже тренуватися все одно не зміг”.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…