Categories: УПЛ

Сергій Шищенко: У нас навіть вихідних немає зараз, тому що треба обігрувати Динамо

Виконувач обовʼязків головного тренера «Полісся» Сергій Шищенко прокоментував перемогу над «Колосом» (1:0) у 23-му турі УПЛ.

– Дуже хороша гра, непроста гра. Дуже вдячний хлопцям за ті емоції, які ми зараз відчуваємо. Вдячний їм за те, що виконали той план, який у нас був.

Ви бачите зовсім інше «Полісся» ці 2 тури і по грі, і по ставленню. Тому що ті вимоги, які я хочу бачити від хлопців, вони їх виконують.

Потрібен був час. Я дуже задоволений, що за той короткий термін, який я в команді, ми вже граємо в той футбол, який я хочу бачити.

– Виграли вже 2 матчі поспіль. Це вже серія, можна сказати, як ви думаєте?

– Ще рано казати, що це серія. 3 перемоги – це буде серія.

– Але додає певних емоцій команді. Команда вже видихнула з тієї кризи, в якій вона була?

– Емоційна криза – думаю так. Тому що 2 перемоги поспіль – це дуже мотивує для того, щоб рухатися вперед, розвиватися, бути ще кращими.

Я дуже задоволений ставленням хлопців. Ми жертвуємо багато чим: і часом, і багато працюємо – як тренерський штаб, так і хлопці на тренуваннях.

У нас навіть вихідних немає зараз, тому що треба обігрувати «Динамо» – є таке завдання від мене хлопцям (сміється). Емоції зараз дуже важливі для нас.

Я дуже задоволений грою та атмосферою зараз і в роздягальні, і в клубі. Вдячний уболівальникам за підтримку, тому що без цієї підтримки нам було б дуже тяжко.

– З якою установкою випускали Танковського?

– Рухати м’яч уперед, атакувати, бути активнішим. Бачите, як усе спрацювало? Слава – красавчик!

– Чи очікували ви від нього такого? Бо він, певно, сам не очікував. Каже: «Я вже дуже давно не забивав, я забиваю рідко».

– Від Слави ніхто не очікував такого, але Слава є Слава.

– Зміни у стартовому складі в останніх матчах. Чи можна вже сказати, що це команда Шищенка?

– Це, мабуть, керівництво буде казати – команда Шищенка чи не команда Шищенка. Але я бачу, що всі хлопці, які виходять у стартовому складі та виходять на заміну і на тренуваннях, – це одна команда, це зграя, це сім’я.

Ми зараз усі разом. І в кризі були всі разом, і зараз у нас маленький успіх – треба ще краще. Тому ми всі разом, ми – сім’я.

– Які завдання зараз стоять у «Полісся», які місця у чемпіонаті?

– Ми рухаємося на 5-ту сходинку, нам дуже потрібна вона. Конкурент серйозний у нас. Єврокубки – це завдання від президента клубу, і хочеться, щоб Житомир побачив єврокубковий сезон, – сказав Шищенко.

«Полісся» зіграє на виїзді проти «Динамо» у неділю, 21 квітня, в рамках 25-го туру УПЛ.

Сапотюк Юрій

Recent Posts

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

2 секунди ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

5 хв. ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

7 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

7 години ago

ЧС-2026. Іспанія впевнено розгромила Саудівську Аравію

Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…

9 години ago

Джерело: Мбаппе рішуче налаштований перемогти на ЧС-2026

Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі

11 години ago