Categories: УПЛ

Ярослав Вишняк: Я вважаю, що команда сьогодні зробила все, що могла, за що я їй дуже вдячний

Головний тренер «Колоса» Ярослав Вишняк прокоментував поразку від «Полісся» (0:1) у 24-му турі УПЛ.

– Враження від гри позитивні. Від того, що створили моменти – я думаю, достатньо, щоб не програти, як мінімум. Але, звичайно, результат і пропущений м’яч – це повний негатив. Я вважаю, що команда сьогодні зробила все, що могла, за що я їй дуже вдячний.

Знову ж таки, якщо по грі, то вона давалася. В принципі, ми її не повинні були, на мій погляд, програвати. Але ми її програли, за що беру повну відповідальність на себе, тому що затягується ця смуга.

Наче, я не бачу у хлопців байдужості чи те, що вони опускають руки, але багато таких болючих поразок, які дуже складно переживати. На останніх хвилинах пропущені м’ячі ці – звичайно, вони б’ють по психології. Аналізувати це, розбиратися теж непросто. Таке буває, мабуть, у футболі. Треба це переживати. Побачимо, що буде далі.

– Проте, на вашу думку, все ж справедливий сьогодні результат?

– На мою думку, ні.

– Наскільки ви задоволені діями вашої команди в атаці і в обороні?

– Знову ж таки, складно оперативно все це оцінити об’єктивно. Але, на мій погляд, в атаці ми створили достатньо моментів, щоб не програти гру, ще раз кажу. Але ми свій гол пропустили, як можна бути задоволеним, коли ти програв?

– Якщо «Верес» завтра переможе, то від зони перехідних матчів «Колос» відділятиме 3 очки. Як вважаєте, питання вильоту актуальне зараз для «Колоса»?

– Я сподіваюся, що ми будемо набирати очки. Але звичайно, що велика щільність в турнірній таблиці, і все може бути. На жаль, що ми опинилися в такій ситуації непростій. Але треба боротися, іншого шляху немає. Є виклики – штучно створені в даному випадку. Це призвело до такого результату. Є різні причини, але в будь-якому разі не можна опускати руки.

– Ситуацію з пропущеним голом як прокоментуєте? Адже там Бондаренко був за межами поля, навіть вів суперечку з рефері.

– Я бачив просто з тренерської лави це все. Можливо, я помилявся, але мені теж здалося, що можна було Бондаренка запустити в гру. Тому що вже м’яч ввели, вже пішов розіграш. Зараз я бачу повтор: нам забили гол, і це не за одну чи дві секунди. Тобто, пройшло достатньо часу, щоб його можна було запустити в гру.

– За моєю інформацією, керівництво дало 2 матчі на виправлення ситуації. Чи правда це?

– Давайте ці розмови залишаться між нами. Єдине, що я беру повну відповідальність за те, що відбувається, за той результат, який є. Ще раз кажу: на мені відповідальність. Тому я це прекрасно розумію», – сказав Вишняк.

Максимович Назар

Recent Posts

Аргентина – Австрія: анонс матчу групового етапу ЧС-2026

ЧС-2026. Група J. 2-й тур. 22 червня. 20:00. Арлінгтон. “АТ&Т Стедіум” Головний суддя: Амін Мохамед…

17 хв. ago

ЧС-2026. Єгипет здобув вольову перемогу над Новою Зеландією

Збірна Єгипту зіграла проти Нової Зеландії у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

25 хв. ago

ЧС-2026. І знову сенсація – Кабо-Верде розписав бойову нічию з Уругваєм

Збірна Уругваю зіграла проти Кабо-Верде у 2 турі ЧС-2026. Читати далі

35 хв. ago

ЧС-2026. Бельгія в меншості розписала суху нічию з Іраном

Збірна Бельгії у рамках 2-го туру групового етапу ЧС-2026 розділила очки з Іраном (0:0).Читати далі

40 хв. ago

Екс-півзахисник Олександрії розповів, що найбільше вплинуло на виліт команди з УПЛ

Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі

7 години ago

Екс-гравець Шахтаря покинув Епіцентр – клуб не продовжив з ним контракт

Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі

8 години ago