– Поспілкувалися з Долганським. Він сказав, що в нього залишилася якась недосказаність. Якщо в 1-му таймі підопічні виконували установку, то коли залишилися в більшості – щось пішло не так. На вашу думку, що?
– «Шахтар» десь глибоко сів. Ми поки не можемо вскривати таку оборону, нам важко. Мені здається, 11 на 11 ми трошки краще грали. Якось розгубилися, не кожну гру ти граєш у більшості проти «Шахтаря». Але нічого страшного, працюємо далі.
Добре, що вболівальників стільки багато було, подяка їм дуже велика за те, що вони нас підтримують. Думаю, надалі ми будемо робити все можливе, щоб їх радувати більше.
– Збоку здавалося, що навіть поле не давало можливості розігнатися, як треба.
– Поле для двох команд однакове. «Шахтар» розганявся, а в нас трошки була скомканість. Впевненості якось не вистачає нам, тому що в нас більшість, нам треба спокійно розігрувати м’яч і доводити до логічного кінця. Не виходило. Думаю, на тренуваннях попрацюємо над цим компонентом.
– Через місяць фінал Кубка. Які, на вашу думку, треба зробити головні висновки після першої зустрічі з «Шахтарем»?
– Тренери нам підкажуть. Будемо максимально свої сили віддавати. Якісь деталі, думаю, нам підкаже тренерський штаб, що ми сьогодні неправильно робили, щоб на наступну гру в нас більше виходило все, – сказав Пердута.
Колишній півзахисник "Олександрії" Артем Козак прокоментував виліт команди з УПЛ.Читати далі
Форвард Андрій Борячук залишив колектив з Кам'янця-Подільського.Читати далі
Іспанія після невдалого старту на ЧС в другому турі в Атланті на стадіоні "Мерседес-Бенц" протистояла…
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе дуже серйозно відноситься до результатів національної команди на ЧС-2026.Читати далі
Генеральний директор ЛНЗ Василь Каюк висловився щодо кращих менеджерів в українському футболі.Читати далі
Новачок Епіцентру (Кам'янець-Подільський) Артем Козак розповів, чи були у нього варіанти продовжити кар'єру в інших…